Teksan Havalandırma Hakkında!


15 Yılı aşkın suredir havalandırma iklimlendirme soğutma ve ısıtma sistemleri alanında Trakya bölgesinde imalat montaj bakım ve onarım hizmetleri veriyoruz.Müşteri memnuniyeti iş kalitesi ve uygun fiyat politikasını benimseyen anlayış içinde günümüzünde getirmiş olduğu yenilikleri de takip ederek müsterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet vermeye çalışıyoruz. Şirketimizinde sloganı olan çözüm odaklı hizmet anlayışı ışığında gayretimiz azmimiz ve tecrübemizle siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Teksan Havalandırma ve izolasyon Havalandırma ve izolasyon, kurulduğu günden bu güne dek sektöre katmış olduğu çözümler ve yenilikler sayesinde bir çok firmanın çözüm ortağı olarak kabul görmüştür. Son yıllarda yapmış olduğu bir çok yatırım ve arge çalışmalarıyla adından sıkça söz edilen Teksan Havalandırma ve izolasyon Havalandırma ve izolasyon çalışma prensipleriyle sektörde tercih edilen firma haline gelmiştir.

Teksan Havalandırma ve izolasyon, Çorlu, Çerkezköy, Ergene ve Tüm Trakya da sektörde ileri gelen firmaların arasına girmeyi çok kısa bir sürede başarmıştır. Yapmış olduğu bir çok yatırım ve arge çalışmalarıyla adından sıkça söz edilen ve hedeflerine basamak basamak ulaşan firmamız, Havalandırma ve izolasyon, müşterilerimizle karşılıklı güvenin sağlanmıştır. Daha fazla ayrıntı için bizi hemen arayın..