Teksan Havalandırma ve izolasyon

Baca Sistemleri, Havalandırma ve izolasyon Sistemleri

BİZİ ŞİMDİ ARA +90 (532) 293 28 37

Hizmetlerimiz


Teksan Havalandırma ve izolasyon; çorlu'da havalandırma, izolasyon sistemleri, endüstriyel klima, soğutma ve ısıtma, menfez havalandırma,baca sistemleri alanında hizmet vermektedir.

Havalandırma Hakkında


Havalandırma , dış ortam havasının bir alana kasıtlı olarak verilmesidir. Havalandırma, esas olarak, iç mekan kirleticilerini seyrelterek ve değiştirerek iç mekan hava kalitesini kontrol etmek için kullanılır; termal konfor , iç mekan ortamının diğer yönlerinden memnuniyet veya diğer amaçlardan yararlanmak için iç ortam sıcaklığını, nemi ve hava hareketini kontrol etmek için de kullanılabilir .

Çorlu, Çerkezköy, Ergene ve Tüm Trakya da sektörde ileri gelen firmalarından olan Teksan Havalandırma ve izolasyon, firmaların havalandırma ve izolasyon ihtiyaçlarını karşılamak adına yapmış olduğu atılımlar, oluşturduğu referanslar ve sağladığı çözümlerle sektörde ileri gelen bir çok firmanın öncelikli tercih sebebidir.

baca sistemleri

Boru, Kanal ve Tank İzolasyonu


Havalandırma sistemleri arasında en çok tercih edilen sistem olan mekanik havalandırma; kötü havayı tahliye ederken, temiz havanın içeri girmesini sağlar. Bu iki hareket de özel bir sistem ile sağlanmaktadır. Bunun için fan kullanılır. Fanların birden çok görevi vardır. İlk olarak dışarıdan hava üfleme işlemini yapmaktadır. Bunun ardından hava akımının hem filtreden hem de ısıtıcıdan geçirilmesi süreci başlar.

Herhangi bir kapalı alandaki havanın başarılı bir biçimde tahliye edilmesi, havalandırma sistemleri tarafından sağlanmaktadır. Hem ortamın çalışmaya uygun olması hem de görev yapan personelin daha sağlıklı şekilde faaliyetlerini devam ettirebilmesi için gereklidir. Sistem sayesinde kirli olarak tanımlanmış olan hava yerini taze havaya bırakacaktır.